www.AtmaJoga.pl
Strona główna Modlitwy Techniki Artykuły Kursy Polecam Kontakt 
Marek Białach  14-07-2012

Modlitwa uwalniająca od poczucia winy i pokutowania za krzywdzenie innych

Modlitwa ta jest na uzdrowienie obciążeń związanych z krzywdzeniem innych ludzi. Krzywdzenie innych wywołuje w Duszy silne poczucie winy i przymus karania się. Wiara w konieczność odpokutowania za to jest tak silnie zakorzeniona, że karzemy się również za krzywdy wyrządzone innym w poprzednich wcieleniach.

W tej modlitwie najważniejsze są zwroty ze słowami z pogrubioną czcionką, ale pozostałe zwroty też mogą być pomocne, bo bardziej szczegółowo określają konkretne emocje i zachowania. Modlitwę należy zrobić kilka-kilkanaście razy, tak długo aż nie będzie żadnych reakcji na zwroty, a w codziennym życiu przestaniemy się karać i zniknie sabotaż swoich celów.

Po ogólnym zwrocie "...krzywdy, które wyrządziłam innym" można dodatkowo dopisać konkretny sposób krzywdzenia innych, gdy pojawi się przeczucie w jaki sposób mogliśmy innych skrzywdzić w przeszłości. Wtedy modlitwa działa silniej na ten aspekt:
"...krzywdy, które wyrządziłam innym, za pomocą . . . . . . (np. znęcania się, bicia, bycia zaborczą, krytykowania, niesprawiedliwego osądzania ich, manipulowania, okradania, blokowania na Boga, itd... )"

Ignorancja jest to niedostrzeganie prawdy (celowe lub pod wpływem emocji), nie branie pod uwagę faktów, aby uzasadnić swoje niewłaściwe postępowanie. Wierzenie w fałszywe przekonanie, pomimo przeczących jemu faktów.

Szczegółowe objaśnienia dotyczące wykonywania takich modlitw są tutaj:
Modlitwa regresywna.


Modlitwa ogólna

Kochany Boże, który jesteś czystą miłością, mądrością i mocą we mnie,
dziękuję Ci, że już się dokonało ... / wyrażam zgodę na ...

 • oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i całej mojej Duszy intencji, nastawień i wyobrażeń, z jakimi czułam się winna i karałam za krzywdy, które wyrządziłam innym.

 • oczyszczenie i uzdrowienie we mnie i w całej mojej Duszy wszystkich przywiązań i utożsamień związanych z czuciem się winną, karaniem siebie i odpokutowywaniem za krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • oczyszczenie i uzdrowienie we mnie i w całej mojej Duszy całego zawężenia świadomości i wszystkich ignorancji związanych z czuciem się winną, karaniem siebie i odpokutowywaniem za krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • oczyszczenie i uzdrowienie we mnie i w całej mojej Duszy całego zawężenia świadomości i wszystkich ignorancji dotyczących Ciebie prawdziwy Boże, związanych z czuciem się winną, karaniem siebie i odpokutowywaniem za krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • oczyszczenie i uzdrowienie we mnie i w całej mojej Duszy całej ignorancji prawdy takiej, że nie muszę czuć się winna, karać siebie i odpokutowywać za krzywdy, które wyrządziłam innym.

 • oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich moich i całej mojej Duszy intencji, nastawień, zranień, moich krzywd i wyobrażeń, przez które krzywdziłam innych.
 • odblokowanie i uzdrowienie u mnie i u mojej całej Duszy empatii wobec osób, którym wyrządziłam krzywdę.
 • uświadomienie mi i całej mojej Duszy prawdziwych intencji i karmy dusz osób, którym wyrządziłam krzywdę.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania nieakceptacji, wypierania i ukrywania tego, że krzywdziłam innych.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przyczyn mojej nieakceptacji, wypierania i ukrywania tego, że krzywdziłam innych.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania wstydu, poczucia winy i niegodności z powodu krzywd, które wyrządziłam innym.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przyczyn tego, że ciągle czułam się winna i niegodna z powodu krzywd, które wyrządziłam innym.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania wstydu, poczucia winy i niegodności wobec Ciebie Boże z powodu krzywd, które wyrządziłam innym.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przyczyn mojego wstydu, poczucia winy i niegodności wobec Ciebie Boże z powodu krzywd, które wyrządziłam innym.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania lęków, że mnie Boże ukarzesz za krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przyczyn moich lęków, że mnie Boże ukarzesz za krzywdy, które wyrządziłam innym.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania obrzydzenia i pogardy do siebie z powodu krzywd, które wyrządziłam innym.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania złości i nienawiści do siebie z powodu krzywd, które wyrządziłam innym.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania zachłanności i przymusu karania siebie za krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przyczyn mojej zachłanności i przymusu karania siebie za krzywdy, które wyrządziłam innym.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania zachłanności i przymusu odpokutowywania i zadośćuczynienia za krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przyczyn mojej zachłanności i przymusu odpokutowywania i zadośćuczynienia za krzywdy, które wyrządziłam innym.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przekonania, że muszę odpokutować i zadośćuczynić za wszystkie krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji podtrzymywania przyczyn tego, że uwierzyłam że muszę odpokutować i zadośćuczynić za wszystkie krzywdy, które wyrządziłam innym.


Zwroty na strażników pilnujących, aby się karać i odpokutowywać:

 • oczyszczenie i uzdrowienie we mnie i w całej mojej Duszy całego zawężenia świadomości i wszystkich ignorancji dotyczących wszystkich Dusz, które pomagały mi i mojej Duszy czuć się winną, karać siebie i odpokutowywać krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • oczyszczenie i rozpuszczenie w świetle miłości we mnie i w całej mojej Duszy wszystkich umów, kontraktów, zobowiązań, więzów i wszelkich połączeń z wszystkimi Duszami, które pomagały mi i mojej Duszy czuć się winną. karać siebie i odpokutowywać krzywdy, które wyrządziłam innym.

Zwroty imienne na silnego strażnika posiadającego krokodyle lub wejścia, np. rodzic, partner:

 • oczyszczenie i uzdrowienie we mnie i w całej mojej Duszy całego zawężenia świadomości i wszystkich ignorancji dotyczących . . . . . . . . , całej jej/jego Duszy i jej/jego krokodyli, kleszczy i demonów wejściujących, i wszystkich dusz nimi zarządzających, związanych z moim poczuciem winy, karaniem siebie i odpokutowywaniem za krzywdy, które wyrządziłam innym.
 • oczyszczenie i rozpuszczenie w świetle miłości we mnie i w całej mojej Duszy wszystkich umów, kontraktów, zobowiązań, więzów i wszelkich połączeń z . . . . . . . . , całą jej/jego Duszą i jej/jego krokodylami, kleszczami i demonami wejściującymi, i z wszystkimi duszami nimi zarządzającymi, związanych z moim poczuciem winy, karaniem siebie i odpokutowywaniem za krzywdy, które wyrządziłam innym.


 • oczyszczenie i uzdrowienie we mnie i w całej mojej Duszy całego zawężenia świadomości i wszystkich ignorancji dotyczących wszystkich Dusz osób, którym wyrządziłam krzywdę.
 • oczyszczenie i rozpuszczenie w świetle miłości we mnie i w całej mojej Duszy wszystkich umów, kontraktów, długów, zobowiązań, więzów i wszelkich połączeń z wszystkimi Duszami osób, którym wyrządziłam krzywdę.

 • uwolnienie mnie i całej mojej Duszy od wszelkich intencji, mechanizmów, przymusów i rytuałów karania siebie i odpokutowywania za krzywdy, które wyrządziłam innym.

Kochany Boże, który jesteś czystą miłością, mądrością i mocą we mnie,
dziękuję Ci, za pokazanie mi i mojej Duszy, co masz dla mnie lepszego od karania się i odpokutowywania za krzywdy, które wyrządziłam innym.

Kochany Boże, który jesteś czystą miłością, mądrością i mocą we mnie,
dziękuję Ci, że już dajesz mi i mojej Duszy coś znacznie lepszego od karania się i odpokutowywania za krzywdy, które wyrządziłam innym.


© Copyright: Marek Białachwersja do druku do góry

 

Projekt i wykonanie strony: Darek Rusin