www.AtmaJoga.pl
Strona główna Modlitwy Techniki Artykuły Kursy Polecam Kontakt 

O mnie

Pasjonuje mnie poznawanie mechanizmów działania ludzkiej psychiki i jej wpływu na życie i zdrowie. Niesamowite jest to jak potężną moc ma energia połączona z myślą, ale najfajniejsze jest to, co możemy zyskać dzięki otwarciu się na Boga i poddaniu się Jemu.

Kiedyś, w okresie dorastania, w ogóle mnie to nie interesowało i nie czułem Boga, a słysząc co się dzieje pomiędzy religiami z ich jedynym najlepszym i słusznym bogiem, stwierdziłem w końcu, że jest jeden Bóg, On tam - w niebie, a ja tu - na ziemi i przestałem chodzić do kościoła i myśleć o Bogu. Dopiero, gdy otarłem się o śmierć z powodu choroby, przypadkiem zainteresowałem się Bogiem i trafiłem na zupełnie inne Jego opisy, i to był zapłon do rozwoju duchowego.

Budzenie się ze snu nieświadomości tego "Kim Jestem" rozpoczęło się u mnie w 2001 r. od metod regresywnych i regularnych modlitw. Próbowałem różnych metod i testowałem je na sobie, jednak wszystkie poznane techniki nie działały na wszystko i na wszystkich albo działały zbyt wolno, co zmusiło mnie do odkrycia czemu tak jest. Determinacja w odkryciu prawdy doprowadziła mnie do wniosku, że prawo karmy to jedna wielka duchowa ściema, mająca na celu zniewolenie dusz. To przekonało mnie, aby ufać mojej intuicji i zawsze stawiać na źródło miłości, mądrości i mocy we mnie, a nie na bogów na zewnątrz mnie czy na cudownych guru i uzdrowicieli.

Od 20 lat jestem wegetarianinem, a obecnie weganino-frutarianin.
Lubię chodzić po górach i fotografować naturę.

Marek Białach

 

Projekt i wykonanie strony: Darek Rusin