www.AtmaJoga.pl
Strona główna Modlitwy Techniki Artykuły Kursy Polecam Kontakt 

Ciekawe linki:

Polecam książki:

Rozwój duchowy:

 • SZCZYTOWE STANY ŚWIADOMOŚCI - Grant McFetridge
  Książka dogłębnie opisująca traumy prenatalne i okołoporodowe oraz ich wpływ na nasze samopoczucie i na to, co nas spotyka w życiu. Jest też wprowadzeniem do metody WHH umożliwiającej całkowite uzdrowienie tych traum oraz traum dziedziczonych genetycznie od przodków.

 • MIŁOŚĆ, SEKS i SERCE - Alexander Lowen
  Książka opisuje jak ważne jest otwarte serce - nasze źródło miłości i spełnionego życia. Zamknięcie go, zwykle w dzieciństwie, prowadzi do poważnych zaburzeń w relacjach z ludźmi, w związku, pożyciu seksualnym i często do chorób serca.

 • TANTRA Sztuka świadomego kochania - Charles i Caroline Muir
  Wyjątkowa pozycja dla par chcących pogłębić miłość w związku i zintensyfikować przyjemność w seksie.


Zdrowie:

 • MOŻESZ UZDROWIĆ SWOJE ŻYCIE - Louise L. Hay
  Międzynarodowy bestseller prowadzący krok po kroku jak uzdrowić swoje życie i wyleczyć się z wszelkich chorób, również tych uznawanych za nieuleczalne. Autorka, która sama wyleczyła się z nieuleczalnego raka sposoben opisanym w tej książce, wyjaśnia skąd się biorą choroby. Otóż każda choroba jest znakiem, cenną informacją, że mamy błędną postawę życiową, że odcięliśmy się od miłości i jej źrodła w nas. Wracając ponownie do źródła w nas odzyskujemy nie tylko szczęścię i radość życia ale także i pełnię zdrowia.

 • WODA UTLENIONA na straży zdrowia - Iwan Nieumywakin
  Książka napisana przez rosyjskiego lekarza i uzdrowiciela ludowego, w której opisał działanie i bezpieczne przyjmowanie wody utlenionej w celu usunięcia z organizmu pasożytów, bakterii i wirusów oraz detoksykacji. Sprawdziłem na sobie i jest bardzo skuteczna.Zagłosuj na moją stronę, aby inni dowiedzieli się o niej:
Niezwykłe  Strony Psychotronika Rozwój  Duchowy

 

Projekt i wykonanie strony: Darek Rusin