www.AtmaJoga.pl
Strona główna Modlitwy Techniki Artykuły Kursy Polecam Kontakt 

Regresja Reinkarnacyjna

Regresja Reinkarnacyjna jest nowatorską metodą, podczas której cofamy się świadomością do coraz wcześniejszych obciążających nas wydarzeń, na podstawie pojawiających się odczuć, emocji, myśli, obrazów i symptomów fizycznych w ciele. Podczas sesji dodatkowo stosuje się pogłębiony świadomy oddech i jest się odpowiednio prowadzonym za pomocą specjalnych poleceń i pytań ułatwiających wejście w proces i zrozumienie.
Połączenie tych elementów umożliwia przypomnienie sobie poprzednich wcieleń, które zapoczątkowały u nas dany problem. Dzięki zrozumieniu zależności przyczynowo-skutkowych możliwe staje się uwolnienie nawet od problemu, który wydawał się niemożliwy do rozwiązania.

Tym, co bardzo spowalnia, a czasem całkiem blokuje uzdrawianie, są mechanizmy obronne przed uzdrowieniem, przed wejściem w siebie, przed poczuciem siebie i swoich wypartych nieprzyjemnych emocji. Jest to reakcja obronna przed poczuciem traumy, przed bólem emocjonalnym. Dlatego podczas sesji dodatkowo gram na misach tybetańskich, których przyjemne, harmonijne dźwięki ułatwiają nawiązanie kontaktu ze sobą i wspomagają cały proces uzdrawiania.

Metoda Regresji Reinkarnacyjnej umożliwia uzdrowienie wszelkich traum, obciążeń, całych błędnych schematów i przekonań powstałych, począwszy od momentu poczęcia naszej Duszy, poprzez okres przebywania w różnych formach subtelnych, na innych planetach, w poprzednich wcieleniach ziemskich, aż do powstałych w obecnym życiu.


Cennik


© Copyright: Marek Białach

 

Projekt i wykonanie strony: Darek Rusin