www.AtmaJoga.pl
Strona główna Modlitwy Techniki Artykuły Kursy Polecam Kontakt 

WHH - Whole Hearted Healing

Metoda WHH, w dużym skrócie, polega na specyficznym połączeniu regresji z medytacyjną obecnością w uzdrawianym wydarzeniu i opukiwaniem specjalnych punktów na ciele pochodzących z tappingu. Nie wprowadza żadnych nowych treści do umysłu, programów i energii z zewnątrz, tylko powoduje całkowite uzdrowienie traum na wszystkich poziomach przywracając stopniowo nasz naturalny stan "na obraz i podobieństwo boże", który jest znacznie lepszy pod każdym względem od najlepszych stanów samopoczucia i funkcjonowania jakie możemy sobie wyobrazić i zaprogramować się. Podczas sesji WHH klient cały czas jest świadomy i sam się uzdrawia wykonując odpowiednie polecenia terapeuty (prowadzącego).

WHH wykorzystuje przełomowe odkrycie, że każde nasze przekonanie, schemat zachowania i reakcji emocjonalnych mamy zapisane w komórkach ciała w postaci specyficznych mikro uszkodzeń. Dziedziczymy je genetycznie od naszych przodków poprzez rodziców, a następnie "utrwalają" się one za pomocą traum, które wydarzają się podczas rozwoju płodu i okresie okołoporodowym. Tak powstaje matryca na całe życie, która kreuje kolejne podobne traumy i generuje emocje takie, jakie czuliśmy podczas pierwszych traum.

W metodzie WHH za pomocą regresji po symptomach w ciele precyzyjne dochodzi się do pierwszej traumy (pierwotna trauma biologiczna), która zapoczątkowała serię podobnych, i tylko ją uzdrawia się, gdyż jej uzdrowienie powoduje, że wszystkie traumy, które są powieleniem tej pierwotnej automatycznie uzdrawiają się bez zajmowania się nimi. Efekt po sesjach jest taki, że przestajemy przyciągać negatywne doświadczenia, a w sytuacjach, które kojarzyły się nam z traumą z przeszłości czujemy totalny spokój i rozluźnienie. Niektórzy ludzie wręcz zapominają jak przed sesją reagowały w takich sytuacjach, a traumatyczne wydarzenia z przeszłości przestają mieć jakiekolwiek znaczenie i wpływ. Taki efekt hurtowego głębokiego uzdrowienia zawdzięczamy temu, że za pomocą WHH uzdrawia się mikro uszkodzenia w komórkach i genach, które są generatorem wszelkich emocji.

Unikalnym elementem WHH jest uzdrawianie traum i schematów pokoleniowych obejmujące obciążenia pochodzące od wszystkich naszych przodków, które są nam przekazywane w materiale genetycznym rodziców. Ten otrzymany spadek jest jakby "tłem" naszego życia i dopóki nie uzdrowi się tych zapisów w genach, to będą sabotowały każdą zmianę w sobie i w życiu, która będzie niezgodna z odziedziczonymi schematami pokoleniowymi. Uzdrawianie tych wpływów pokoleniowych przy okazji owocuje uzdrowieniem własnych schematów karmicznych, które nasza dusza wykształciła w poprzednich wcieleniach. Schematy karmiczne duszy pokrywają się ze schematami pokoleniowymi, gdyż dusza wcielając się precyzyjnie wybiera sobie rodziców z odpowiednimi cechami.

W skład WHH wchodzą też specjalne procedury uzdrawiające specyficzne, także bardzo ciężkie obciążenia z poprzednich wcieleń, które zapisują się w naszych strukturach biologicznych po zapłodnieniu, gdy dusza łączy się z płodem, a następnie są "utrwalane" przez wywołanie pierwszej traumy w jakimś momencie okresu prenatalnego lub okołoporodowego. Uzdrowienie tej pierwszej traumy i zapisu w ciele samoistnie wyczyszcza związane z nią obciążenia z poprzednich wcieleń na poziomie emocjonalnym, mentalnym i energetycznym oraz powoduje zrozumienie i adekwatną zmianę na poziomie intencji. W ten sposób za pomocą WHH uzdrawia się karmę indywidualną i uwalnia od wpływów karmy zbiorowej. Jednak, aby mogło zajść takie uzdrowienie konieczne jest uprzednie uwolnienie się od silnych intencji podtrzymywania tych obciążeń lub aktualnych schematów życiowych będących odzwierciedleniem tych obciążeń. Czyli, trzeba przynajmniej świadomie naprawdę chcieć to puścić, bo inaczej zablokujemy proces całkowitego uzdrowienia traumy biologicznej, w której zapisały się te obciążenia karmiczne.

Jeden "Problem" zwykle składa się z jednej do kilku pierwotnych traum. Dzięki temu, że w WHH opracowano prosty i szybki sposób usuwania mechanizmów obronnych ciała przed wejściem w dowolną traumę i uzdrowieniem jej, to dojście do pierwotnej traumy i uzdrowienie jej dzieje się zwykle podczas jednej sesji.
Jednak na pełne uzdrowienie jednej pierwotnej traumy zwykle potrzeba 1-2, czasem 3 sesje, gdyż konieczne jest też uzdrowienie traum powiązanych z nią, takich jak traumy pokoleniowe od przodków, aktualne wpływy od pojedynczych osób i podłączenia pod specyficzne grupy ludzi zwane egregorami lub astralami grup związane z uzdrawianą pierwotną traumą. Należy to zrobić w jak najkrótszym czasie, gdyż częściowe uzdrowienie na pierwszej sesji może u niektórych osób wywołać pogorszenie samopoczucia dopóki nie dokończy się procesu. Dlatego powinno się być przygotowanym finansowo na zrobienie dwóch (awaryjnie trzech) sesji w krótkim odstępie czasu max 1 tydzień. Gdy dokończy się proces z daną pierwotną traumą to wtedy można zrobić dowolnie długą przerwę.
W przypadku bardzo poważnych zaburzeń funkcjonowania należy przeprowadzić krótkoterminową regularną terapię, najlepiej w odstępach tygodniowych lub krócej i dodatkowo stosować odpowiednie modlitwy regresywne zmieniające intencje i przekonania, które doprowadziły do tych poważnych zaburzeń.

W praktyce, w przypadku uzdrawiania okresu od poczęcia do teraz, WHH działa kilka-kilkanaście razy szybciej od terapii oddechowych i meridianowych, i kilkadziesiąt razy szybciej od psychoterapii konwencjonalnej, a efekt uzdrowienia jest TRWAŁY. Dodatkową zaletą uzdrawiania za pomocą WHH jest to, że nie rozgrzebuje się emocjonalnie ran z dzieciństwa, tylko uzdrawia się jedną pierwotną traumę. To zaoszczędza mnóstwo dyskomfortu spowodowanego przypominaniem sobie przykrych przeżyć z przeszłości. Dodatkowo WHH uzdrawia poziomy niedostępne dla tamtych metod, gdyż uwalnia pierwotne zablokowania pracy mózgu powstałe od silnych traum prenatalnych oraz uwalnia od obciążeń rodzinnych przejętych od przodków.

Sesje uzdrawiania WHH wykonuję również na odległość przez skype, co daje takie same efekty jak bezpośrednio i jest powszechną normą w tej metodzie. Do tego wskazana jest kamerka internetowa i szybkie łącze (min. 512 kb/s).

Z WHH nie mogą korzystać osoby chore psychicznie i będące w trakcie leczenia psychiatrycznego oraz osoby, które miały próbę samobójczą.

Ukończyłem:
Szkolenie z metody WHH w Instytucie ISPS Polska (182 godz. teorii i praktyki).

Na jakie problemy jest skuteczne WHH najlepiej oddają wrażenia moich klientów z sesji :)

Wrażenia z sesji WHH
Cennik


© Copyright: Marek Białach
Powyższy opis jest wynikiem moich wglądów i doświadczenia z WHH.

 

Projekt i wykonanie strony: Darek Rusin